Aplinkos Tvarkymo Sprendimai


"UAB Aplinkos tvarkymo sprendimai" – tai 2013-aisiais metais suburta komanda, kurios siekis ir pagrindinis tikslas - būti lyderiais vejos įrengimo, aplinkos tvarkymo srityje, pasitelkiant naujausias technologijas, kurios mums leidžia greitai ir kas svarbiausia kokybiškai atlikti savo darbus. Džiugindami klientus savo atliktais darbais pastebėjome, jog gauname daug prašymų atlikti ir kitus aplinkos tvarkymo darbus, tad mūsų veikla ilgainiui išsipletė iki to, ką turime šiandien, ir tai pasiekėme tik dėl to, nes visuomet didelį dėmesį kreipiame į kliento poreikius, norus, svajones. Tik taip galime pasiekti geriausius rezultatus, kurie kelia pasitikėjimą ir teikia geras emocijas, kurios virsta tik pačiomis geriausiomis rekomendacijomis.

Padėsime paversti Jūsų teritoriją svajone, suprojektuodami sklypo vizualizaciją pagal Jūsų poreikius ir tuomet suderinę visas detales imsimės darbų.

Mes siūlome itin platų spektrą aplinkos tvarkymo darbų, tad su kiekvienu klientu randame bendrą kalbą (sprendimą) ir galime jam padėti įrengti veją, laistymo sistemas, baseinus-krioklius ar fontanus, tvarkome apžėlusius miškus, naikiname menkaverčius krūmus, lyginame ir formuojame sklypų reljefus, pjauname ir tvarkome pievas, melioracijos griovius, šaliname kritinės būklės medžius, genime ir formuojame augalus, įrenginėjame alpinariumus, žaliąsias zonas, tvoras, griauname pastatus, siūlome technikos nuomą aplinkos tvarkymo darbams, tiekiame birias statybines medžiagas į statybvietes.

Nors esame įsikūrę Ukmergės mieste, tačiau dirbame visoje Lietuvoje, atvykstame į konsultacijas, patariame, sudarome sąmatas ir atliekame darbus.